niedziela, 16 września 2012

Współczesny Pin Up


Stylizacja w klimacie współczesnego Pin Up.
Kiedy przeczytałam na szafa.pl, że ta sukienka jest na wyprzedaży w New Yorkerze za 19,90 od razu wyłączyłam komputer i 5 minut później byłam w galerii Dominikańskiej i jej szukałam. Były ostatnie dwie sztuki w rozmiarze 42. Jest co prawda trochę za szeroka w pasie a za mała w biuście, ale przyzwyczaiłam się, że jestem skazana na duże rozmiary do zwężenia i skrócenia. Dla mojej mamy to już normalka torba z 10 sukienkami w mojej ręce gdy stoję przed drzwiami jej mieszkania ;)
Sukienka na karku zapinana jest na klipsy, w pasie ma różowy pasek, pod spodem ma biała podszewkę dzięki czemu rewelacyjnie się układa, jest boska i nosiłam ją co 3 dzień latem ;)
Do sukienki kupiłam specjalnie torebkę, JEANSOWĄ, w życiu nie myślałam, że będę mieć taką torebkę, ale gdy ją zobaczyłam od razu pomyślałam, że do tej sukienki będzie idealna. Przyczepiłam do niej kilka przypinek kupionych na stoisku E boli na Tattoo Fest, breloczek z bilą i nosi się ją bosko ! A na upały nie ma lepszej torebki, nie nagrzewa się jest lekka pojemna a nie duża. Buty mam z wymiany na szafa.pl wymieniłam się na szpilki z nieudanej studniówki więc żadna strata ;)
Kwiat do włosów z wyprzedaży H&M za piątaczka i to chyba tyle.
Plugi kupione za 25 eurona rock n ink tattoo convention.


*Sukienka
marka: New Yorker
cena: 19,90 zł
*Buty
marka: ?
cena: wymiana
*Kwiatek
marka: H&M
cena: 5 zł

zdjęcia : Katarzyna Mopka Balcerzak

1 komentarz: