poniedziałek, 12 marca 2012

Witam na pokładzie : )

Witam serdecznie na moim blogu : )

Nie wiem, czy kiedyś ktoś na niego wejdzie, ale w jakimś filmie pojawił się cytat "Bloga się pisze a nie czyta" a to zmobilizowało mnie aby pisać : )
Bloga zakładam z planami zamieszczania stylizacji mojego autorstwa. Będzie trochę pin upowo, trochę rockabilly, przede wszystkim alternatywnie. Nie jestem zagorzałą vintage girl, podobają mi się te klimaty, ale jednak bardziej niż klasykę kocham żywe kolory mocne wzory, bardziej alternatywne wersje z dzisiejszych czasów z marek typu Hell Bunny, Criminal Damage oraz Iron Fist - czyli moje ulubione marki : )
Przewodnim motywem najprawdopodobniej będą styl marynarski i hawajski. W tych stylizacjach czuje się najlepiej. Chciałabym zabłysnąć perfekcją fryzur gorsetami, pasami do pończoch i wszystkimi kobiecymi gadżetami, z których słyną blogi ze stylizacjami, ale nie chcę pokazywać tu osoby którą nie jestem, czasem może i przekonam się do takich elementów ale głównie stawiam na co dzień, na imprezy do pracy i na ważne okazje na to aby ładnie wyglądać ale czuć się swobodnie i wygodnie.
Musze wyrwać się z monotonii życia człowieka, który wkroczył w dorosłość i stwierdził, że nic ciekawego więcej już w życiu go nie spotka. Dlatego powstał ten oraz mój drugi blog, które po jakimś czasie mają na celu udowodnić mi samej, że życie po 20 roku życia nie oznacza już tylko: pracy, pracy, pracy, obowiązków, obowiązków, obowiązków, ale chcę mieć jakiś zbiór wspomnień i fotografii, dzięki którym nie będę załamana gdy wyskoczy mi pierwsza zmarszczka i nie będę kiedyś sobie zarzucać, że nigdzie nie byłam nic nie widziałam i niczego ciekawego nie przeżyłam : ) 

Pozdrawiam


Oldrockstar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz